Ligtvoet

Zaalwachtschema februari en maart

Zaalwachtschema februari en maart zaalseizoen 2018/2019

 

 

Zaterdag 2 februari                      

11:10u           B1       Sophie Cevaal & Diewke Beishuizen         

12:15u           A2       Sophie Cevaal & Diewke Beishuizen         

13:30u           A1       Stefan Kwant & Jaron Poel 

14:45u           3e         Maureen van Schagen & Nina Feller                                             

16:00u           2e         Maureen van Schagen & Nina Feller         

17:20u           1e         Perry van Schagen & Olaf Kool

18:50u           6e         Marieke Willaert & Renske vd Heuvel      

 

Juryvoorzitter, schotklokbediener & tijdwaarnemer Rust Roest 1 om 17:20u

Wim Slot & Nicolette van Battum & Sietske Bergsma

 

Zaterdag 9 februari

10:00u           E1        Ouders spelers E1

11:00u           F1        Ouders spelers F1/E2         

11:00u           E2        Ouders spelers F1/E2         

12:05u           D1       Jaap Slot & Bosse Zaal

13:10u           D2       Jaap Slot & Bosse Zaal

14:15u           C1        Sander Poldervaart & Theodoor de Graaff                        

15:20u           4e         Sander Poldervaart & Theodoor de Graaff                                    

16:35u           5e         reserves 5e                                                                           

 

Zaterdag 16 februari                   

11:10u           B1       Britta Briene & Arnaud Luiten       

12:15u           A2       Britta Briene & Arnaud Luiten                   

13:30u           A1       David van Leeuwen & Daniel (A2) 

14:45u           3e         David van Leeuwen & Daniel (A2) 

16:00u           2e         Evi le Pair & Lucia vd Heuvel

17:20u           1e         Evi le Pair & Lucia vd Heuvel

                       

Juryvoorzitter, schotklokbediener & tijdwaarnemer Rust Roest 1 om 17:20u

Wim Slot & Desiree Huisman & Laurens Dost

 

Zaterdag 23 februari

15:15u           6e         reserves 6e   

 

Zaterdag 9 maart

10:00u           E2        Ouders spelers E2

11:00u           F2        Ouders spelers F2/E1

11:00u           E1        Ouders spelers F2/E1         

12:05u           D2       Zoe van Alebeek & Floor (6e)         

13:10u           D1       Zoe van Alebeek & Floor (6e)

14:15u           C1        Eva Arens & Eline Hamming          

15:20u           6e         Eva Arens & Eline Hamming          

16:35u           4e         Rene vd Heuvel & Paul Willaert     

17:50u           5e         Rene vd Heuvel & Paul Willaert     

 

 

 

Zaterdag 16 maart

10:00u           E2        Ouders spelers E2/E1         

10:00u           E1        Ouders spelers E2/E1         

11:10u           D2       Mara de Koning & Marri de Kort   

12:15u           C1        Mara de Koning & Marri de Kort

13:20u           6e         Koen Romeijn & Jaap Slot   

14:35u           5e         Koen Romeijn & Jaap Slot

15:50u           4e         Arjan Kalfsbeek & Arjan vd Beek   

 

Zaterdag 23 maart

10:00u           F2        Ouders spelers F2   

11:10u           B1       Maud Deenen & Rijan Falkenberg

12:15u           A2       Vivian v Roosmalen & Marleen Kerkhof   

13:30u           A1       Vivian v Roosmalen & Marleen Kerkhof   

14:45u           3e         Lisanne & Carmen (A2)      

16:05u           2e         Lisanne & Carmen (A2)      

17:30u           1e         Niels Hamming & Renske vd Heuvel         

                       

Juryvoorzitter, schotklokbediener & tijdwaarnemer Rust Roest 1 om 17:30u

Gert Henk Harmsen & Jaap van Schagen & Nicolette van Battum

 

Zaterdag 30 maart

10:00u           E1        Ouders spelers E1   

11:10u           D1       Zoe van Alebeek & Amy (6e)          

12:15u           C1        Zoe van Alebeek & Amy (6e)          

13:20u           6e         Arjanne Sturm & Lisanne van Diepen       

14:35u           4e         Arjanne Sturm & Lisanne van Diepen       

15:50u           5e         Bosse Zaal & Roland Schaffers       

 

eerste publicatie: 08-01-2019 
laatst aangepast: 14-02-2019