Zaalwachtschema

Zaalwachtschema zaalseizoen 2019/2020 januari + februari


Zaterdag 11 januari                    

11:10u           B1                   Arnoud & Martijn (3e)                    
12:15u           5e                    Arnoud & Martijn (3e)                                                        
13:30u           3e                    Arjanne & Marri (5e)
14:45u           4e                    Arjanne & Marri (5e)

Zaterdag 18 januari

10:00u           F1                   Ouders F1 & E2
10:00u           E2                   Ouders F1 & E2
11:05u           F2                   Ouders F2 & E1
11:05u           E1                   Ouders F2 & E1
12:10u           D1                   Maud & Renske (2e)                        
13:15u           6e                    Maud & Renske (2e)                        
14:35u           2e                    Amy & Manon (6e)              
16:00u           1e                    Amy & Manon (6e
                  

Juryvoorzitter, schotklokbediener & tijdwaarnemer Rust Roest 1 om 16:00u

Gert Henk & Nicolette & Desiree

Zaterdag 25 januari                    

11:10u           A1                   Rene & Kees (7e)
12:20u           7e                    Jaap & Koen (4e)
13:30u           5e                    Jaap & Koen (4e)
14:40u           4e                    Arjan & Jacco (5e)                                                   
15:50u           3e                    Arjan & Jacco (5e)


Zaterdag 1 februari

10:00u           E2                   Ouders E2     
11:10u           A1                   Martijn & Bas (1e)
12:25u           D1                   Martijn & Bas (1e)
13:35u           2e                    Maureen & Marieke (A1)                                       
15:00u           1e                    Maureen & Marieke (A1)         

Juryvoorzitter, schotklokbediener & tijdwaarnemer Rust Roest 1 om 15:00u

Gert Henk & Jaap & Bert


Zaterdag 8 februari

10:10u           C1                   Rosanne & Karlijn (7e)       
11:10u           B1                   Rosanne & Karlijn (7e)
12:10u           7e                    Kristy & Sophie (3e)
13:20u           6e                    Kristy & Sophie (3e)
14:30u           3e                    Arjen & Ferry (5e)                           
15:40u           4e                    Arjen & Ferry (5e)
16:50u           5e                           Esther & Lisan (3e)



Zaterdag 15 februari

10:00u           F2                   Ouders F2 & E1
10:00u           E1                   Ouders F2 & E1
11:00u           F1                   Sander & Theodoor (6e)
12:05u           D1                   Sander & Theodoor (6e)
13:10u           C1                   Colin & Jelmer (2e)
14:15u           A1                   Colin & Jelmer (2e)                          
15:30u           7e                    Rens & Jaron (1e)
16:45u           6e                    Rens & Jaron (1e)
18:05u           2e                    Perry & Olaf (A1)
19:25u           1e                    Perry & Olaf (A1)

Juryvoorzitter, schotklokbediener & tijdwaarnemer Rust Roest 1 om 19:25u

Wim & Roland & Nicolette 

eerste publicatie: 08-01-2019 
laatst aangepast: 16-01-2020