Contact

Voorzitter: Kees Hamming

voorzitter@rustroest.nl

Algemeen bestuurslid: Kees Slot, K (Kees)

+31 (0)6 25 58 04 09

jik2000@yahoo.com

Wedstrijdsecretariaten
Veld senioren: Marleen Kerkhof

Marleenkerkhoferp@hotmail.com

Zaal senioren: Lisanne Slot

Lisanne.slot@outlook.com

Zaal & veld jeugd: Anja van der Vliet

+31 (0)6 14 70 75 80

anja.van.der.vliet@hetnet.nl

Secretaris: Sandra van der Reijden

secretaris@rustroest.nl

Penningmeester: René van den Heuvel

+31 (0)40 251 63 00

penningmeester@rustroest.nl

Technische commissie: Jan Donkers

j_w_donkers@hotmail.com

Communicatie

communicatie@rustroest.nl

Leden- en Kader: Inge Kool

+31 (0)40 290 65 58

ledenadministratie@rustroest.nl

Sponsoring: Wim Slot

+31 (0)40 242 70 58

sponsoring@rustroest.nl

Ledenwerving: Karlijn Eenink

+31 (0)6 44 87 01 14

ledenwerving@rustroest.nl

Webmaster: Marri de Kort

+31 (0)6 83 56 68 86

webmaster@rustroest.nl