Contact

Voorzitter: Kees Hamming

voorzitter@rustroest.nl

Algemeen bestuurslid: Kees Slot, K (Kees)

+31 (0)6 25 58 04 09

jik2000@yahoo.com

Wedstrijdsecretariaten
Veld senioren: Marleen Kerkhof

Marleenkerkhoferp@hotmail.com

Zaal senioren: Lisanne Slot

Lisanne.slot@outlook.com

Zaal & veld jeugd: Anja van der Vliet

+31 (0)6 14 70 75 80

anja.van.der.vliet@hetnet.nl

Secretaris: Daniƫl Geerse

secretaris@rustroest.nl

+31 (0)618394035

Penningmeester: Gonny Dubbeld

+31 (0)643167620

penningmeester@rustroest.nl

Technische commissie:

Nieuwsbrief

communicatie@rustroest.nl

Leden- en Kader: Inge Kool

+31 (0)40 290 65 58

ledenadministratie@rustroest.nl

Sponsoring: Wim Slot

+31 (0)40 242 70 58

sponsoring@rustroest.nl

Ledenwerving: Rick van Luijt

+31 (0)6 52 02 52 08

ledenwerving@rustroest.nl

Webmaster: Marri de Kort & Jaron

webmaster@rustroest.nl