Sommige zijn alweer terug en anderen genieten nog van de laatste weken. Zo aan het einde van de vakantie staat de start van het nieuwe seizoen ook al weer voor de deur.
Voor de trainers:
Volgende week (11 en 13 augustus) starten de trainingen. Mogelijk is nog niet iedereen terug van vakantie. Als je team nog niet compleet is en het aantal te klein om te trainen ga dan samen met een ander team starten.
Zoals eerder aangekondigd in de laatste twee nieuwsbrieven hebben we op zaterdag 16 augustus een startbijeenkomst van 10.00-13.00 uur inclusief lunch. Tijdens deze bijeenkomst presenteren we het jeugdbeleid van Rust Roest, we bespreken hoe de ontwikkelingslijn van een korfballer eruitziet. Dit betekent dat je een overzicht krijgt van wat kun je een korfballer op welke leeftijd leren. Daarnaast gaan we actief aan de slag hoe je geschikte trainingsstof kunt maken. Dit onderdeel wordt verzorgd door Fedde Boersma. Ervaren trainer en verenigingsondersteuner van het KNKV.
Voor de commissieleden:
Zoals in de laatste twee nieuwsbrieven aangekondigd hebben we op zaterdagmiddag 16 augustus een startbijeenkomst voor alle commissieleden van 12.30-15.00 uur.
Voor de lunch wordt gezorgd. We verwachten alle leden van de commissies, mocht er onverhoopt iemand niet kunnen stuur dan een persoonlijk bericht naar je contactpersoon van het bestuur of naar mij.
Op de agenda staat het beleid voor het komend seizoen, terugkoppeling van de gesprekken met de commissies en hoe kunnen we de onderling communicatie versterken waardoor alle activiteiten nog meer dan nu optimaal verlopen.
We starten met de commissies om 12.30 uur met de lunch en dan treffen we meteen ook alle trainers die een ochtend bijeenkomst hebben.
We verwachten iedereen. Mocht je onverhoopt niet kunnen stuur me dan een privébericht.
Namens het bestuur
Anita Derks
Voorzitter Rust Roest